Potencjał tkwi w ludziach

O firmie / Kim jesteśmy?

Centrum Doradztwa Szkoleniowo Jakościowego założone w 2008 roku przez Marka Majka.

CDSJ, która w swoim założeniu miała realizować usługi związene z wdrażaniem systemów zarządzania jakością oraz szkoleniami branżowymi dla firm i instytucji w 2009 roku zmieniła kierunek rozwoju i wyspecjalizowała się w podmiot realizujący profesjonalne szkolenia dla pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia. 2009 roku firma związana umową konsorcjum w celu realizacji szkoleń z CCKU z Warszawy ewoluowała aby ostatecznie w roku 2010 samodzielnie realizować szkolenia dla firm i instytucji rynku pracy.

CDSJ świadczy kompletne usługi szkoleń pracowników PSZ (WUP/PUP) a także dla OPS, PCPR i innych instytucji samorządowych. Jako jedni z nielicznych-wyspecjalizowanych firm szkoleniowych dla pracowników PSZ realizujemy także usługi szkoleń osób bezrobotnych. 

Przez ostatnie lata firma zdobyła mocną pozycję w województwie opolskim - jako rzetelny partner szkoleń pracowników instytucji rynku pracy. Od roku 2013 jednostka szkoleniowa poszerza ofertę szkoleń i skutecznie wychodzi na nowe województwa nawiązując współpracę z nowymi klientami.

Program, miejsce i termin szkoleń jest dostosowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego. CDSJ zapewnia kompleksową obsługę w trakcie szkoleń, a także zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach oraz zaplecze techniczne najwyższych standardów. Cały czas poszerzamy gamę obiektów hotelowych w całym kraju oraz rozszerzamy skład profesjonalnej kadry trenerskiej. 

Realizujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte w formie wyjazdowej oraz na miejscu - w Państwa urzędzie.

Zapraszamy do współpracy!!!